Predstavenie úspešného projektu MAS

Aktivity

Oddych v novej záhrade.

Príprava na Veľkú noc

Oslavujeme...

Privítanie nového člena do našej " Rodiny"

Vianoce v ZSS Krásna 

Veľké poďakovanie patrí všetkým, ktorí sa zúčastnili projektu: "Koľko lásky sa zmestí do krabice", v rámci ktorého naši seniori obdržali pohľadnice v podobe príjemných želaní dobrých ľudí, ako i darčeky, ktoré veľmi potešili. ĎAKUJEME! 

                                      Mikuláš 2022

"Mikulášske pečenie" 

Maľovanie šišiek a tekvíc v našom zariadení príprava na Halloween a na sviatok Sviatok všetkých svätých a s láskou spomíname na všetkých ktorí tu už nie sú s nami:

Ridzoňová Mária

Bešenyeiová Eva

Eleková Alžbeta

Bolla Július

Koóš Ladislav

Bocan František

Ondrejkovičová Jolana

Purdek Jozef

Boriková Hedviga

Hasarová Valéria

Nvotová Anna

Bodnárová Klára

Mesiac úcty k starším

Dňa 25.10. 2022 prišli do nášho malého zariadenia spríjemniť svojim krátkym programom naše všedné každodenné dni deti z Materskej školy vo Veľkých Teriakovciach.

21.10.2022

Dnes úžasná návšteva pána ministra sociálnych vecí a rodiny p. Milana Krajniaka a okresného predsedu SME RODINA p. Jána Vengrína u nás "DOMA" na Krásnej. Bolo nám veľkou cťou sa podeliť s tým najkompetentnejším o našich "veľkých" a dúfame aj reálnych cieľoch. Ďakujeme.


Naši klienti

" Vianoce sú, keď na oblátku natrieme si med, keď všade vôkol cítiť radosť, lásku a smiech, keď človek má k človeku blízko, ako keď sa tvár skláňa nad kolískou... Toto je ten vzácny čas, čo rozsvecuje dobro v nás ...

Naše poďakovanie patrí aj Občianskemu združeniu SOLENIA a obyvateľom Nižného Skálnika, ktorí nám darovali Vianoce 2021 v podobe napečených sladkých koláčikov. Sladké koláčiky nám zdobili náš vianočný stôl a veľmi chutili. VŠETKÝM ZO SRDCA ĎAKUJEME. 

Vianoce 2021

Poďakovanie

Chceli by sme poďakovať pani Lale Zaharovej a zamestnancom obchodného reťazca Tesco, ktorí sa zapojili do úžasného projektu v rámci ktorého nezabudli ani na naše malé zariadenie a darovali našim klientom krabice naplnené láskou a drobnými darčekmi. Veľmi ste nás potešili a patrí Vám veľké

Ď A K U J E M.

      Ďakujeme a prajeme Vám všetkým štastné a veselé vianoce.

                                         OSLAVA

Tento víkend u nás doma sme si aspoň trošku spríjemnili malou oslavou. Naša pani Betka totiž v jeden deň oslavuje meniny aj narodeniny. Kúsok medovinky a sladkého koláčika aspoň trošku pozdvihli našu komornú náladu, keďže sa musíme vo viere zdravia "izolovať" od okolitého sveta. V nádeji a vo viere v lepšie dni, želáme Vám naša Betka len to najcennejšie ZDRAVIE a ešte veľa, veľa príjemných chvíľ v kruhu svojej i tej našej malej rodinke Veľká vďaka patrí aj rodine pani Betky, ktorá nám zabezpečila sladké občerstvenie s medovinkou   

            Výroba anjelikov pod taktovkou Ivetky

      Každý pondelok sa u nás DOMA, pod taktovkou              cvičiteľky Dady, realizuje senioriský pilates. 

                                    Opekanie